Drome Racers

Drome Racers je futuristická bojová závodní hra založená na konstrukčních hračkách LEGO (Drome) Racers z roku 2002.
Drome Racers je futuristická bojová závodní hra založená na konstrukčních hračkách řady LEGO (Drome) Racers z roku 2002. Hra byla vydána v listopadu 2002 pro PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance a Microsoft Windows.Drome Racers nabízí závody na cestách i v terénu ve vozidlech, které se podobají jejich protějškům LEGO, přičemž některé návrhy jsou zcela nové.Hra se zaměřuje na režim Kariéra.Tam, kde je hráč v roli Maxe Axela, pověřen vyhráváním prestižního Drome Championship.Aby toho dosáhl, musí projít řadami dokončením řady závodů s několika výzvami;série závodů, ve kterých je čas dokončení v jednom kole přenesen do dalšího.Například, pokud Max skončil o tři sekundy pozadu v posledním závodě, bude vůdci udělen další třísekundový náskok v dalším.Celkový vítěz je první, kdo překročil cílovou čáru v posledním závodě série.Před každou sérií Multi-Challenge předchází kvalifikační závod s tažením, kde vítězství je určeno dobrým startem a správným řazením rychlostních stupňů .... Výhry lze přisoudit výstavbě nového automobilu nebo modernizaci stávajícího.První umožňuje hráčům vybrat kola, podvozek a typ karoserie nového vozidla, z nichž každé je vhodné pro specifické podmínky a prostředí.Ten nabízí pět vylepšení v kategoriích, jako jsou motor, aerodynamika, turbo, brnění a pneumatiky.Zbraně také hrají zásadní roli.Arkádový režim nabízí hráčům závody Normal nebo Time Attack prostřednictvím různých kurzů, povětrnostních podmínek a tras.Možnost Rychlý závod umožňuje okamžitou akci náhodným výběrem libovolných proměnných, včetně automobilů a skladeb, pro jednoho nebo dva hráče.Verze GameCube obsahuje několik vylepšení, včetně extra power-up, který nebyl v jiných verzích a 2-Player Battle Mode, kde cílem je zničit auto druhého hráče s power-ups s vhodným autem a upravenými skladbami.
drome-racers

Funkce

Kategorie

Alternativy Drome Racers pro Linux

SuperTuxKart

SuperTuxKart je bezplatná 3D kartová závodní hra;chceme, aby hra byla zábavnější, než chceme, aby byla realistická.