Treys

Treys

Jako solitaire ... ale zábava!Treys je karetní hra pro jednoho hráče s velmi vyváženou dynamikou a velkou strategickou součástí.Naučit se to trvá jen pár minut a jakmile se to naučíte, je to překvapivě návykové.
Treys je karetní hra pro jednoho hráče, která je zábavnější a strategičtější než tradiční solitaire, bezplatné buňky nebo jiné trpělivé hry, jako je Klondike Solitaire.Typická hra trvá jen asi 3-5 minut, takže je skvělé, když potřebujete rychlou přestávku.Pravidla jsou téměř klamně jednoduchá, ale dobře vyvinutá strategie může často znamenat rozdíl mezi vítězstvím nebo prohráním na jediné kartě.Treys je spousta zábavy pro začátečníky, ale hloubka hry se rozšiřuje, jak si rozvíjíte své vlastní osobní strategie .... Aplikace obsahuje průvodce s průvodcem, který vás dostane do rychlosti za několik minut, i když jste nikdyhrál předtím.Pokud máte rádi karetní hry nebo logické hry, pak máte dobrou šanci, že se vám bude líbit Treys.